LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Liposukcja kawitacyjna to bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Połączenie 2 głowic: IR oraz ultradźwiękowej powoduje, że efekty kuracji porównywalne są do rezultatów osiągniętych chirurgicznie. Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i długotrwały.

Ze względu na to, że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu niż mięśniowa zabieg ten doskonale modeluje i wyszczupla sylwetkę. Pod wpływem dostarczanej energii cieplnej następuje zjawisko termolipolizy polegającej na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczenie objętości komórek. Przyspieszeniu ulega również przemiana materii, co korzystnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnienie układu limfatycznego. 

W celu uwydatnienia spektakularnych rezultatów kuracji - liposukcji, doskonałym uzupełnieniem jest endermologia, czyli połączenie masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Zabieg ten poprawia ukrwienie tkanek, stymuluje produkcję kolagenu i pomaga pozbyć się nagromadzonych toksyn, dzięki czemu okazuje się doskonałym sposobem redukcji cellulitu w najbardziej newralgicznych partiach ciała. Połączenie dwóch technologii zapewnia trwałe i widoczne rezultaty w postaci ujędrnienia skóry, redukcji zwiotczeń i likwidacji miejscowej nadwagi. Odpowiednia liczba powtórzeń zabiegu uwydatnia efekt końcowy.

Idealny zabieg to 3 etapy:

 • Etap pierwszy - rozgrzanie tkanek przy pomocy głowicy rozgrzewającej IR (promieniowanie podczerwone). Powoduje to ogrzanie i upłynnienie tkanki tłuszczowej oraz przygotowuje skórę do głębszego wnikania ultradźwięków.
 • Etap drugi - w jej trakcie działamy na skórę i tkankę podskórną ultradźwiękami w celu rozbicia komórek tłuszczowych, a uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii.
 • Etap trzeci - to połączenie masażu podciśnieniowego z mechanicznym, w wyniku którego następuje silnie pobudzenia krążenia krwi oraz co ważne przepchnięcie limfy.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • otyłość, cellulit, nadwaga, blizny zanikowe, rozstępy

PRZECIWWSKAZANIA:

 • epilepsja, menstruacja, choroby wątroby, cukrzyca, osteoporoza, rozrusznik serca, zastawka, implanty metalowe w okolicach zabiegowych, stany zapalne i bakteryjne skóry, zakrzepica, miażdżyca, niewydolność krążenia, choroby nowotworowe, nieunormowane ciśnienie tętnicze, ciąża i okres laktacji.

EFEKTY PO ZABIEGU:

 • redukcja cellulitu, wyszczulona i wymodelowana sylwetka, ujędrnienie skóry, zwiększenie absorbcji składników aktywnych

Zabiegi wykonujemy w serii 6 - 10 zabiegów1 - 2 w tygodniu.

W trakcie serii zabiegów zaleca się ograniczenia dietetyczne. Należy spożywać pokarmy niskotłuszczowe i dużą ilość płynów - 2 litry na dobę. Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwia wydalenie tłuszczu z organizmy i zmniejszenie obciążenia wątroby.
Czas zabiegu: od 45 do 120 min

DERMOMASAŻ

Dermomasaż to nieinwazyjny, nawiązujący do masażu ręcznego sposób efektywnego modelowania sylwetki i eliminacji wszelkich mankamentów figury dzięki przywróceniu prawidłowego funkcjonowania tkanek skóry. Zabieg opiera się na mechanizmie tzw. dermomasażu, czyli działania na skórę i tkankę podskórną poprzez kombinację stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Rezultatem jest usprawnienie krążenia, eliminacja toksyn, zmniejszenie retencji wody, uaktywnienie lipolizy (rozkładu tłuszczu) w głębokich warstwach skóry oraz odbudowa struktury skóry.

EFEKTY ZABIEGU:

 • widocznie zredukowany cellulitu,
 • elastyczna i jędrna skóra,
 • odczuwalna stymulacja mięśni,
 • wyeliminowane napięcie mięśni wywołane intensywnymi ćwiczeniami,
 • przywrócone prawidłowe krążenie w komórkach,
 • efekt drenażu limfatycznego,

WSKAZANIA:

 • cellulitu,
 • otyłość,
 • blizny, rozstępy,
 • zastoje limfy, drenaż limfatyczny,
 • “ciężkie nogi”, masaż na bolące nogi,
 • lifting , ujędrnianie twarzy i ciała,

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża (z wyłączeniem protokołu usprawniającego krążenie),
 • czynny nowotwór, choroby zakaźne,
 • zapalenie żył,
 • bielactwo,
 • infekcje i uszkodzenia skóry,
 • liposukcja (do 6 m-cy po zabiegu),
 • miejscowe przeciwwskazania : przepuklina, naczyniak, bolesne żylaki, tłuszczak.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU:

Zabiegi wykonujemy w serii 6-10 zabiegów 1-2 w tygodniu.

Czas zabiegu: od 20 do 80 min w zależności od wybranych partii ciała.

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla nich dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych. W przypadku osób bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą. Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Polecamy zabiegi likwidujące wyżej wymienione problemy, z wykorzystaniem następujących linii:
 

ZABIEG NAWILŻAJĄCY Z EFEKTEM NAPINAJĄCYM  

Dzięki delikatnej formule jest również zalecany do pielęgnacji biustu, nawet podczas ciąży i laktacji. Aktywne składniki: kwas hialuronowy poprawiający elastyczność i nawilżenie skóry, proteiny soji o działaniu nawilżającym i odżywczym, wyciąg ze skrzypu,  który wygładza rozstępy i ujędrnia tkanki.

ZABIEG NAPINAJĄCY

Stymuluje produkcję elastyny, wpływa korzystnie na sprężystość skóry, wywiera natychmiastowy efekt nawilżający i napinający. Idealny dla osób z problemami naczyniowymi – nie ma efektu rozgrzewającego. Aktywne składniki: kawas hialuronowy  poprawiający elastyczność i nawilżenie skóry, ekstrakt z żeń-szenia  o działaniu antystresowym i wspomagającym napięcie skóry, stymuluje odnowę naskórka, przywracając skórze równowagę fizjologiczną, reguluje też gospodarkę wodno-tłuszczową, NMF-(naturalny czynnik nawilżający) to mieszanina aminokwasów, minerałów i węglowodanów o działaniu napinającym i nawilżającym.

ZABIEG NA CELLULIT OBRZĘKOWY

Zabieg zalecany na całe nogi, uda, brzuch, pośladki. Dzięki zawartości escyny stosowany jest również u osób z problemami naczyniowymi. Aktywne składniki: kofeina  niezastąpiona w walce z cellulitem, działa drenująco i stymuluje przemianę materii, ma zdolność rozkładu tłuszczów oraz blokowania enzymów przyczyniających się do ich gromadzenia w komórkach, poprawia ona także mikrokrążenie krwi w tkankach i powoduje zwiększenie sprężystości skóry. escyna -(wyciąg z kasztanowca) chroni naczynia i działa przeciwzapalnie oraz drenująco, wspomagając mikrocyrkulację i pobudzając system limfatyczny. guarana -  jest silnym przeciwutleniaczem, daje efekt napięcia skóry i aktywuje rozpad trójglicerydów.

ZABIEG NA CELLULIT WŁÓKNISTY

Zabieg zalecany na całe nogi, uda, brzuch, pośladki. Wyłącznie dla osób ze skórą bez problemów naczyniowych. Aktywne składniki : kofeina  niezastąpiona w walce z cellulitem, działa drenująco i stymuluje przemianę materii, ma zdolność rozkładu tłuszczów oraz blokowania enzymów przyczyniających się do ich gromadzenia w komórkach, poprawia ona także mikrokrążenie krwi w tkankach i powoduje zwiększenie sprężystości skóry. wakrotka azjatycka stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i włókien elastylowych, chroni naczynia krwionośne, wyciag z algi brunatnej  o właściwościach oczyszczających wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Zawartość jodu aktywuje lipazę i przeciwdziała gromadzeniu się lipidów wewnątrz komórek tkanki tłuszczowej.

AQUA DRAIN– ZABIIEG NA OBRZĘKI

Zabieg o działaniu silnie drenującym. Zalecany jako zabieg rozpoczynający serię zabiegów antycellulitowych. Aktywne składniki: sól z Morza Martwego - bogata w wapń, potas, jod i magnez działa na 3 poziomach: drenuje, działa termicznie i mechanicznie. Ujędrnia i działa napinająco, wspomaga krążenie, wygładza „skórkę pomarańczową”, remineralizuje skórę i tkanki. kwas mlekowy,  przywraca skórze prawidłowe PH, wspomaga odnowę komórkową i daje efekt rozświetlenia.

COFFEE CEL– ZABIEG NA CELLULIT WŁÓKNISTY

Polecany szczególnie w przypadku cellulitu włóknistego, grudkowego. Znakomita w walce z cellulitem, usprawnia proces lipolizy oraz hamuje procesy tworzenia się skórki pomarańczowej, w efekcie niwelując niedoskonałości skóry spowodowane przez cellulit. Aktywne składniki: kofeina - niezastąpiona w walce z cellulitem, działa drenująco i stymuluje przemianę materii, ma zdolność rozkładu tłuszczów oraz blokowania enzymów przyczyniających się do ich gromadzenia w komórkach, poprawia ona także mikrokrążenie krwi w tkankach i powoduje zwiększenie sprężystości skóry. wąkrotka azjatycka  stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i włókien elastylowych, chroni naczynia krwionośne.

RED CIOK– ZABIEG NA ZŁOGI TŁUSZCZOWE

Minerały i witaminy zawarte w ziarnach kakaowca poprawiają napięcie skóry i redukują efekt skórki pomarańczowej. Kofeina i teobromina pomagają usunąć złogi tłuszczowe. Chilli ma działanie silnie rozgrzewające i daje efekt miejscowego przekrwienia. Aktywne składniki: ziarna kakaowca  zawierające teobrominę i kofeinę, redukują depozyty tłuszczowe. chilli o działaniu detoksy kującym i oczyszczającym oraz przeciwzapalnym. Stymuluje przepływ krwi w tkankach. kofeina -  niezastąpiona w walce z cellulitem, działa drenująco i stymuluje przemianę materii, ma zdolność rozkładu tłuszczów oraz blokowania enzymów przyczyniających się do ich gromadzenia w komórkach, poprawia ona także mikrokrążenie krwi w tkankach i powoduje zwiększenie sprężystości skóry.                          


MASAŻE CIAŁA

CZEKOLADOWY RELAKS

Masaż gorącą czekoladą to wyjątkowa harmonia zmysłów dotyku, zapachu i smaku  - doskonały zabieg dla  miłośników czekolady. Istotą tego masażu jest relaks oraz nawilżona skóra pachnąca czekoladą. Masaż działa antystresowo, dodaje energii i sił witalnych, pobudzając wydzielanie endorfin. Czekolada to unikalny i bardzo bogaty magazyn witamin i składników aktywnych doskonale odżywiających i poprawiających jakość skóry - witamin, minerałów, flawonoidów, kofeiny. Ten relaksacyjny masaż wykonuje się podgrzaną 100% czekoladą, co zwiększa działanie terapeutyczne i doznania w trakcie zabiegu. To wyjątkowo kojące i relaksacyjne działanie dla duszy i ciała. Odżywczy wpływ czekolady na skórę powoduje, że staje się ona odżywiona, nawilżona i zregenerowana.

CZAS ZABIEGU: 45minORIENTALNY MASAŻ ŚWIECĄ

Rytualny masaż świecą jest wyjątkową i zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Relaksujący masaż obezwładnia zmysł niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem, zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.  Co więcej, masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom masło Shea silnie ujędrniają skórę  oraz wspomaga walkę z cellulitem i rozstępami. Świeca to unikatowa mikstura olejków esencjonalnych, w których drzemie olbrzymi potencjał pielęgnacyjny. Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych, olejek ze świecy ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne, pozostawiające skórę nawilżoną, miękką w dotyku oraz otuloną zmysłowym zapachem.

CZAS ZABIEGU: 30 min - 60 minMASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Masaż stemplami ziołowymi pozytywnie oddziałuje na organizm. Przynosi ulgę w stanach zmęczenia fizycznego, polecany jest osobom dotkniętym stresami dnia codziennie. Głęboko relaksuje i rozluźnia, dając poczucie komfortu i luksusu. Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnych stempli wypełnionych ziołami. Poddaje się je podgrzaniu, aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne. Wydzielany aromat przywraca równowagę i harmonię.

CZAS ZABIEGU: 60minMASAŻ KLASYCZNY

Najbardziej popularną formą masażu jest masaż klasyczny. W zależności od tego, jak intensywnie jest wykonywany, może mieć właściwości lecznicze, relaksacyjne lub pobudzające. Stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu różnych chorób. Prawidłowo wykonany masaż pobudza tkanki, regeneruje mięśnie, polepsza ukrwienie. Po  masażu Twoje ciało pozostanie całkowicie odprężone.

CZAS ZABIEGU: 30 minMASAŻ RELAKSACYJNY

Dla osób żyjących w ciągłym stresie najodpowiedniejszą formę masażu stanowi masaż relaksacyjny. Prawidłowo wykonany pobudza skórę i mięśnie zmniejszając ich napięcie, przywraca prawidłowy rytm serca, poprawia krążenie krwi. Pełen relaks zapewnią Ci aromatyczne świece i kadzidełka oraz odprężająca muzyka. Spokojny i rytmicznie wykonany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości: bóle głowy i pleców, depresję, czy też ogólne wycieńczenie organizmu.

CZAS ZABIEGU: 30 min – 60 minMASAŻ WYSZCZUPLAJĄCO – UJĘDRNIAJĄCY, ANTYCELLULITOWY

To jedna z podstawowych metod używanych w terapiach leczących nadwagę. Powinien być rozumiany jako zabieg wspomagający proces odchudzania, u którego podstaw leży dieta i ruch. Zabieg ten zwykle jest bolesny. Wykonywane podczas jego trwania silne techniki przekrwienie mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu w organizmie, a co za tym idzie utratę nadwagi oraz redukcję cellulitu. Masaż antycelullitowy ma na celu nie tylko usuwanie objawów cellulitu, ale także usuwanie toksyn powodujących stan obrzęku i zmęczenia nóg. Stosuje się go na okolice brzucha, ud, pośladów, czy całych nóg. Skóra po masażu staje się napięta, ujędrniona, a efekty utrzymują się dłuższy czas.

Masaże wykonywane są w serii dla osiągnięcia kompleksowego efektu (5 – 10 zabiegów).

CZAS ZABIEGU: 30 min