PRESOTERAPIA AROSHA NOWOŚĆ!!!

Presoterapia to nowoczesna technologia do wykonywania masażu uciskowego, przy pomocy specjalnych rękawów, do których wprowadzany jest strumień sprężonego powietrza. Pobudza naturalne krążenie krwi i limfy a tym samym leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków oraz stanowi doskonałe uzupełnienie opieki pooperacyjnej i zabiegach liposukcji. Do wyboru jest kilka programów: drenujący, modelujący sylwetkę, redukujący cellulit, zmniejszający obrzęki oraz zastoje wody.


Zabieg presoterapii pobudza układ żylny i limfatyczny, wpływa na oczyszczenie i odżywienie organizmu. Zabieg jest zalecany do leczenia obrzęków żylnych i limfatycznych różnego pochodzenia, obrzękłego cellulitu oraz zaburzeń troficznych wywołanych zmianami krążenia.

Efekty presoterapii to m.in. reabsorpcja płynów śródmiąższowych i zalegających toksyn, stymulacja drenażu żylnego i limfatycznego w kierunku organów filtrujących, wzrost elastyczności i odżywienia tkanek, efekt przeciwbólowy i odprężający w wyniku wchłonięcia obrzęków uciskających obszary unerwione.

Zabieg polega na umieszczeniu pacjenta w kombinezonie, który składa się z pustych komór stopniowo napełnianych powietrzem. Przy użyciu znajdującego się w urządzeniu kompresora w sposób ściśle kontrolowany do komór wprowadzane jest powietrze, które wywołuje nacisk na poszczególne części ciała przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. W pierwszej kolejności wypełniane są komory na kostkach, poprzez łydki aż do góry. Tego rodzaju drenaż mechaniczny umożliwia dokładne oczyszczenie tkanek z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu.


WSKAZANIA: 

 • obrzęki limfatyczne i żylne
 • obrzęki pourazowe
 • cellulit
 • otyłość
 • przewlekłe nerwobóle mięśni,
 • dla osób z efektem "zmęczonych stóp"
 • poprawa odżywienia i elastyczności skóry,
 • zapobieganie zakrzepicy

PRZECIWSKAZANIA: 

Z zabiegu presoterapii powinny zrezygnować osoby z:

 • chorobami serca, niewydolnością układu krążenia, chorobami hematologicznymi i skłonnością do krwotoków,
 • rozrusznikiem serca, metalowymi protezami,
 • epilepsją i zaburzeniami psychosomatycznymi,
 • chorobą nowotworową,
 • chorobami endokrynologicznymi
 • niewydolnością oddechową, wątroby lub nerek
 • aktywnymi infekcjami wirusowymi, bakteryjnymi lub grzybiczymi

AROSHA - WYSZCZUPLANIE PRZEZ BANDAŻOWANIE

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla nich dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych. W przypadku osób bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą. Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

Polecamy zabiegi likwidujące wyżej wymienione problemy, z wykorzystaniem następujących linii:
- AQUA DRAIN - pomaga usunąć zastoje płynów i toksym, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny.
Aktywne składniki: sół z morza martwego, kwas mlekowy. 
- SLIM CELL - daje efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę. 
Aktywne składniki: kofeina, escyna, guarana.
- CEL TERM - stymuluje metabolizm oraz wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu.
Aktywne składniki: kofeina, centella asiatica, fucus vesiculosus.
- LIPHO CEL - efekt wyszczuplający, antycellulitowy. 
Aktywne składniki: kofeina, L-karnityna, fosfatydylocholina, bromelina, bioflawonoidy.

BANDAŻE AROSHA MOŻNA STOSOWAĆ NA: 
- ramiona i ręce,
- biust,
- brzuch, 
- pośladki, 
- nogi


MASAŻE CIAŁA

 


ORIENTALNY MASAŻ ŚWIECĄ

Rytualny masaż świecą jest wyjątkową i zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Relaksujący masaż obezwładnia zmysł niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem, zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.  Co więcej, masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom masło Shea silnie ujędrniają skórę  oraz wspomaga walkę z cellulitem i rozstępami. Świeca to unikatowa mikstura olejków esencjonalnych, w których drzemie olbrzymi potencjał pielęgnacyjny. Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych, olejek ze świecy ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne, pozostawiające skórę nawilżoną, miękką w dotyku oraz otuloną zmysłowym zapachem.

CZAS ZABIEGU: 30 min - 60 minMASAŻ KLASYCZNY

Najbardziej popularną formą masażu jest masaż klasyczny. W zależności od tego, jak intensywnie jest wykonywany, może mieć właściwości lecznicze, relaksacyjne lub pobudzające. Stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu różnych chorób. Prawidłowo wykonany masaż pobudza tkanki, regeneruje mięśnie, polepsza ukrwienie. Po  masażu Twoje ciało pozostanie całkowicie odprężone.

CZAS ZABIEGU: 30 minMASAŻ RELAKSACYJNY

Dla osób żyjących w ciągłym stresie najodpowiedniejszą formę masażu stanowi masaż relaksacyjny. Prawidłowo wykonany pobudza skórę i mięśnie zmniejszając ich napięcie, przywraca prawidłowy rytm serca, poprawia krążenie krwi. Pełen relaks zapewnią Ci aromatyczne świece i kadzidełka oraz odprężająca muzyka. Spokojny i rytmicznie wykonany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości: bóle głowy i pleców, depresję, czy też ogólne wycieńczenie organizmu.

CZAS ZABIEGU: 30 min – 60 min